binalarDRONE İLE FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

Uzaktan kontrol edilebilen ve insansız hava aracı diye tabir edilebilen drone’lar havadan çekim konusunda oldukça tercih edilen bir yöntem haline geldi. Son yıllarda kullanım alanının oldukça artması ve helikopter çekimlerine göre daha pratik ve tasarruflu olması da drone çekimlerinin tercih edilmesini sağlayan faktörlerden bir kaçı.Ehliyetli pilotlarımız tarafından gerçekleştirilen drone çekimleri ile özel anlarınız veya ihtiyacınız doğrultusunda etkinlik ya da inşaat alanı çekimi gibi havadan çekim gerektiren işlerinizde uzman kadromuzdan gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.

PROFOSYONEL DRONE ÇEKİMLERİ

Video operator isolated on a white background

Gelişen teknoloji sayesinde bir çok alanda kullanılmaya başlanan drone çekimleri, havadan yapılan çekimlerin montajlanması, talebe göre kurgulanması ve seslendirilmesi ile daha etkili hale gelebilmektedir. Çağa ayak uydurmak ve kaydedilen görüntülerinin daha etkili ve dikkat çekici hale getirilmesini isteyen müşterilerimiz için alanında uzman kadromuz ile ihtiyacınıza en iyi şekillerde cevap vermeye hazırız.

SİZ HAYAL EDİN, BİZ ÇEKELİM !

  Günümüzde her alanda olduğu gibi çekim tekniklerinde de yaşanan değişiklikler ve gelişmeler ile firma sahipleri, etkinlik düzenleyen organizasyon şirketleri ya da özel günlerini anı olarak ömür boyu saklamak isteyen insanlar ve emlak sektöründe olan işletmeler de bu yeniliklerden faydalanarak, görüntülerini daha ilgi çekici hale getirmek istiyorlar. Drone ile havadan çekim de bu alanda yaşanan ve en çok tercih edilen yeniliklerden birisi haline gelmiş durumda.

Havadan görüntüleme sistemi ile bir çok farklı alanda yapılabilen drone çekimlerini bizler de alanında  sertifikalı ve uzman olan personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri ve kullanım alanlarını da yine sizler için derledik.

istanbul

Belediye ilçe Tanıtım Çekimleri

 santiye

 İnşaat Şantiye Havadan Görüntüleme 

Emlak, Villa, Yalı, Havadan Görüntüleme

 

Otel, Hotel, Tatil Köyü, Kaplıca Çekimleri                                                           

 

Evlilik Teklifi

 Düğün, Nişan Havadan Görüntüleme

 

Konser, Etkinlik Havadan Görüntüleme